fa-IR   English (United States)
بیانیه مأموریت
اخبار و مقالات
کد مطلب : 268  |   تعداد نظرات: 0   |   تعداد بازدیدها: 2379   |   تاریخ درج: يکشنبه, ارديبهشت 23, 1397   |   ساعت: 12:00 ق.ظ   |   منبع / نویسنده مطلب: مدیر محتوا

 

زنجان پایلوت تولید محصولات گواهی‌شده (سالم) در کشور انتخاب شد.

زنجان-رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان گفت: استان زنجان به عنوان پایلوت تولید محصولات گواهی‌شده در کشورانتخاب شد.


به گزارش روابط عمومی شرکت بازرسی آذرستاویز به نقل از خبرگزاری مهر، درجلسه هفته گذشته مسئولان جهاد زنجان و معاونان وزارت مقرر شد زنجان مرکز پایلوت اجرای این محصول درکشور شود.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان ادامه داد: مصرف پایین سموم در روند تولید محصولات، تهیه دستورالعمل‌های فنی در استان، استقرار آزمایشگاه رفرانس فلزات سنگین و باقی مانده کود کشور در مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان از دلایل انتخاب این استان به عنوان پایلوت تولید محصولات سالم  بود.
جعفری افزود: هم اکنون تولید محصول گواهی شده در استان از هفت محصول سیب، انگور، زردآلو، سیب زمینی، گوجه فرنگی، خیار و پیاز که بیشتر مصرف تازه خوری دارند آغاز شده است.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان با بیان اینکه در اجرای طرح تولید محصول گواهی شده در استان زنجان اولویت با کشاورزانی خواهد بود که کد 16 رقمی برای محصول خود دریافت کرده‌اند، افزود: تاکنون 4 هزار مورد  کد 16 رقمی به محصولات مختلف صادرشده است.
جعفری ادامه داد: این کد به محصولاتی اعطا می‌شود که بر صفر تا 100 مراحل  تولید محصول توسط کلینیک‌های گیاه پزشکی و کارشناسان به طور دقیق نظارت شود و این محصولات در بسته بندی‌های خاصی که مشخصات محصول از جمله کد مربوط به کلینیک نظارت کننده و کد کشاورز تولید کننده بر روی آن درج شده است، به  بازار عرضه شود.
وی افزود: محصول سالم یا گواهی شده  عاری از عناصر و ترکیبات سمی و آلاینده است و با رعایت حداکثر باقی ‌مانده مجاز (MRLs) تولید می‌شود.

منبع : خبرگزاری مهر

Share نسخه مخصوص چاپ
بیانیه مأموریت

ارائه خدمات ارزیابی انطباق و بازرسی به مشتریان با هدف اطمینان بخشی برای دریافت خدمات با کیفیت و عادلانه در سطح ایران و سایر کشورها مسئولیت ماست .
ارائه این خدمات با دستیابی به دانش فنی روز و بهره مندی از تجهیزات روزآمد و نوین در دسترسمان قرار خواهد گرفت .بقا و رشدمان را با تعمیق و توسعه خدمات بازرسی ، رعایت الزامات قانونی ، مشتری مداری و رقابت سالم تضمین می کنیم . ما بر مسئولیت های اجتماعی خود پایبند بوده و تعهد بر صداقت رازداری، بی طرفی و استقلال از اصلی ترین ارزش های سازمان ما می باشند .
ارائه خدمات با کیفیت ، به هنگام و دقیق با بهره گیری از منابع انسانی با تجربه ، دانش محور و مسئولیت پذیر نیرو بخش ، در پیشبرد اهدافمان می باشد .
کارکنان ، سازندگان وجهه اجتماعی ما هستند و نشاط و سرزندگی آنان رشد و بالندگی سازمان ما را تضمین می کند .

نام
نام خانوادگی
ایـمیل

ذخیره اطلاعات


 
 
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور؟