fa-IR   English (United States)
پیمان رازداری
اخبار و مقالات
کد مطلب : 212  |   تعداد نظرات: 0   |   تعداد بازدیدها: 732   |   تاریخ درج: دوشنبه, دي 18, 1396   |   ساعت: 12:00 ق.ظ   |   منبع / نویسنده مطلب: مدیر محتوا

 

جزئیات تعرفه واردات انواع خودرو با متن دستورالعمل

جزئیات تعرفه واردات انواع خودروها اعلام شد که بر اساس آن واردات خودروهای با حجم بالای ۲۵۰۰ سی سی ممنوع است.
 


رئیس انجمن صنفی واردکنندگان خودرو با تشریح جزئیات تعرفه واردات خودرو گفت: بر اساس تعرفه های اعلامی جدید، حقوق ورودی انواع خودرو سواری بنزینی و دیزلی با حجم موتور تا 1500 سی سی 55 درصد تعیین شد.
میثم رضایی ادامه داد: همچنین تعرفه واردات خودرو با حجم موتور 1501 تا 2000 سی سی 75 درصد و خودروهای دارای حجم موتور 2001 تا 2500 سی سی 95 درصد اعلام شد.
وی با بیان اینکه واردات خودروهای سواری به استناد ماده 4 قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان فقط از سوی نمایندگی های رسمی مجاز است، ادامه داد: بر اساس دستورالعمل جدید ثبت سفارش واردات خودروهای سواری با ارزش بیش از 40 هزار دلار و همچنین خودروهای سواری با حجم موتور بالاتر از 2500 سی سی ممنوع است.
براساس اطلاعات به دست آمده، در ابلاغیه نهایی اعلام شد، ممنوعیت واردات خوروهایی با حجم بیش از 2500 سی سی برداشته می شود و این خودروها با تعرفه 130 درصد اجازه ورود به کشور را خواهند داشت.

 

 

Share نسخه مخصوص چاپ
پیمان رازداری

بعنوان بخشي از قرارداد کلیه همکاران شرکت آذرستاويز ضمن اعلام استقلال کامل، تعهد خود را نسبت به موارد زير اعلام مي دارند:

1. در خصوص موارد زير رازداري کامل را رعايت و موضوع را محرمانه تلقي مي نمايم :

  • الف: هر وظيفه اي که از طرف شرکت آذرستاويز بعهده من واگذار مي شود.
  • ب: کليه اطلاعات مربوط به شرکت آذرستاويز
  • ج: تمام موارد مربوط به مشتريان شرکت آذرستاويز
  • د: موضوعات مربوط به اشخاص ثالث

در اين موارد به هر گونه اطلاعاتي که دست يابم در اختيار اشخاص حقيقي و حقوقي ديگر (به استثناي اشخاص مرتبط با شرکت آذرستاويز که در انجام وظايف خود ملزم به اطلاع رساني به آنها شده ام) قرار نخواهم داد مگر اينکه مجوز کتبي لازم را از شرکت آذرستاويز کسب نموده باشم.

2. بدون رضايت کتبي شرکت آذرستاويز هيچگونه اوراق مربوط به آن يا مشتريان آن و يا اشخاص ثالث را به خارج از محل کار انتقال نخواهم داد مگر در مواردي که جهت انجام وظايف محوله نياز باشد که در آن صورت پس از خاتمه کار کليه مدارکي را که در اختيار داشته باشم عودت خواهم داد.

3. بدون رضايت کتبي شرکت آذرستاويز هيچگونه اطلاعات مربوط به سيستم ها، روشها، فرآيندها، فکرها، مشخصه ها، داده ها، دانش، نقشه ها، وقايع، ارقام، يا هر گونه اطلاعات ديگر را به هر نحو که در اجراي وظايف خود به آنها دست يافته باشم در اختيار مشتريان يا اشخاص ثالث قرار نخواهم داد مگر اينکه مورد جنبه عام داشته باشد و در همه حال موارد محرمانه را نگاه خواهم داشت و همواره اقدامات مقتضي معمول خواهم داشت تا اطمينان حاصل نمايم که چنين مواردي توسط ديگر کارکنان شرکت آذرستاويز نيز فاش نمي شود.

نام
نام خانوادگی
ایـمیل

ذخیره اطلاعات


 
 
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور؟