fa-IR   English (United States)
پیمان رازداری
اخبار و مقالات
کد مطلب : 219  |   تعداد نظرات: 0   |   تعداد بازدیدها: 597   |   تاریخ درج: شنبه, دي 30, 1396   |   ساعت: 09:14 ق.ظ   |   منبع / نویسنده مطلب: مدیر محتوا

 

دوره آموزشی M&V استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و اردبیل

بر اساس برنامه ریزی انجام شده در قالب طرح  ملی ارتقاء کارآیی موتورخانه ها در سراسر کشور ۶۰۰ هزار موتورخانه بهینه سازی خواهد شد که از این تعداد ۱۰۰هزار مورد در واحدهای تجاری و اداری و ۵۰۰ هزار موتورخانه هم در بخش های مسکونی و اماکن اقامتی رسمی و غیره می باشد. 


جهت اجرای طرح مذکور نیاز به ناظرینی جهت صحه گذاری بر نحوه عملکرد راهکارهای صرفه جویی انرژی اجرا شده در موتورخانه می باشد که شرط احراز نظارت و ثبت نام در سامانه مذکور به عنوان بازرس ،شرکت در دوره های M&V  و پذیرفته شدن در آزمون نهایی آن می باشد.
شما داوطلب عزیز با ثبت نام و حضور در دوره های آموزشی تربیت ناظرین اندازه گیری و صحه گذاری طرح ملی ارتقاء کارآرائی موتورخانه ها(که در حال حاضر این دوره ها تنها دوره های موجود در این موضوع می باشند) از موارد زیر بهره خواهید برد:
1- یادگیری مهارت و تخصص جدید شغلی 
2- فرصت همکاری در فرآیند نظارت طرح ملی اندازه گیری و صحه گذاری در بخش های مختلف قبل و بعد از اجرای راهکارهای صرفه جویی انرژی برای طرح ارتقاء کارآئی 600 هزار موتورخانه در کشور را که توسط شرکت بهینه سازی مصرف سوخت و وزارت نفت با استفاده از ظرفیت های قانونی ماده 12 رفع موانع تولید رقابت پذیر و منابع مالی اجرا می شود را پیدا خواهید نمود.

یکی از ویژگی های این دوره برگزاری آن توسط اساتید مجرب مورد تأیید شرکت بهینه سازی مصرف سوخت و اجرای این دوره ها توسط معتبرترین دانشگاه کشور یعنی دانشگاه تهران از طریق موسسه پژوهش در مدیریت و برنامه ریزی انرژی دانشکده فنی می باشد.

شما داوطلب گرامی که فارغ التحصیل یکی از رشته های مهندسی مکانیک، مهندسی برق، مهندسی سیستم های انرژی یا مهندسی شیمی هستید و با موتورخانه حرارت مرکزی تا حد مطلوبی آشنایی دارید می توانید با شرکت در این دوره آموزشی و دریافت گواهینامه، به عنوان ناظر رسمی و مورد تائید شرکت بهینه سازی در این طرح فعالیت نموده و قدم بزرگی در راستای اجرای هر چه باکیفیت تر و بهتر این طرح بردارید.


لینک ثبت نام : 
http://riemp.ut.ac.ir/M&V/training/classRegistration.php?energy=60

Share نسخه مخصوص چاپ
پیمان رازداری

بعنوان بخشي از قرارداد کلیه همکاران شرکت آذرستاويز ضمن اعلام استقلال کامل، تعهد خود را نسبت به موارد زير اعلام مي دارند:

1. در خصوص موارد زير رازداري کامل را رعايت و موضوع را محرمانه تلقي مي نمايم :

  • الف: هر وظيفه اي که از طرف شرکت آذرستاويز بعهده من واگذار مي شود.
  • ب: کليه اطلاعات مربوط به شرکت آذرستاويز
  • ج: تمام موارد مربوط به مشتريان شرکت آذرستاويز
  • د: موضوعات مربوط به اشخاص ثالث

در اين موارد به هر گونه اطلاعاتي که دست يابم در اختيار اشخاص حقيقي و حقوقي ديگر (به استثناي اشخاص مرتبط با شرکت آذرستاويز که در انجام وظايف خود ملزم به اطلاع رساني به آنها شده ام) قرار نخواهم داد مگر اينکه مجوز کتبي لازم را از شرکت آذرستاويز کسب نموده باشم.

2. بدون رضايت کتبي شرکت آذرستاويز هيچگونه اوراق مربوط به آن يا مشتريان آن و يا اشخاص ثالث را به خارج از محل کار انتقال نخواهم داد مگر در مواردي که جهت انجام وظايف محوله نياز باشد که در آن صورت پس از خاتمه کار کليه مدارکي را که در اختيار داشته باشم عودت خواهم داد.

3. بدون رضايت کتبي شرکت آذرستاويز هيچگونه اطلاعات مربوط به سيستم ها، روشها، فرآيندها، فکرها، مشخصه ها، داده ها، دانش، نقشه ها، وقايع، ارقام، يا هر گونه اطلاعات ديگر را به هر نحو که در اجراي وظايف خود به آنها دست يافته باشم در اختيار مشتريان يا اشخاص ثالث قرار نخواهم داد مگر اينکه مورد جنبه عام داشته باشد و در همه حال موارد محرمانه را نگاه خواهم داشت و همواره اقدامات مقتضي معمول خواهم داشت تا اطمينان حاصل نمايم که چنين مواردي توسط ديگر کارکنان شرکت آذرستاويز نيز فاش نمي شود.

نام
نام خانوادگی
ایـمیل

ذخیره اطلاعات


 
 
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور؟